Zamów wizytę OnLIne

Lecznica Lekarzy Specjalistów wychodząc naprzeciw aktualnym problemom XXI wieku oferuje możliwość wieloaspektowej grupowej pracy nad sobą i nad aktualnie przeżywanymi trudnościami.

 

Praca w grupie jest doświadczeniem wspólnego przepracowywania własnych problemów i trudności. Daje szansę wejrzenia w powszechne zmagania się indywidualnej jednostki z nieprzyjemnymi dla niej emocjami, myślami i stanami. Gwarantuje bezpieczny krąg dla skrywanej indywidualności, odmienności i poranionych aspektów jednostki.

W warunkach zaufania umożliwia uzyskanie szerszej perspektywy o tym jak się jest postrzeganym przez innych- często różnych ludzi, którzy poza współpracownikami, rodziną, kolegami i koleżankami, szukają miejsca umożliwiającego zdjęcie maski i zatrzymania się w bezpiecznym miejscu. Uczestnictwo w grupie wsparcia jest czasem zarezerwowanym dla bycia w bliskiej relacji z ludźmi którzy tak jak Ty mają określony problem i wspólnie podejmują działania poradzenia sobie z nim.

 

Grupy wsparcia utworzone na 2017/2018 rok
dla zagubionej młodzieży
spotkania w soboty o godzinie 11:00
dla osób odchudzających się
spotkania w soboty o godzinie 9:00
dla bliskich osób przewlekle chorujących
spotkania w co drugi wtorek miesiąca o godzinie 18:00
Grupy zamknięte - od rozpoczęcia intensywny czas pracy
od 30 października 2017 roku. Prosimy zapisywać się szybciej.
Grupa w trakcie trwania jest otwarta na potrzebujące takiego wsparcia osoby. Możliwość korzystania z niej w zależności od potrzeb.

 

Prywatne grupy wsparcia mają na celu:
- zapewnienie anonimowości osobom w nich uczestniczącym,
- wieloaspektowy zasięg pomocy w toku pracy nad sobą,
- współtworzenie bezpiecznej przestrzeni,
- wspieranie i pobudzanie potrzebnych zasobów,
- dzielenie się swoimi doświadczeniami, stanami, emocjami,
- uzyskiwanie i nabywanie określonych informacji, wiedzy, umiejętności,

 

Specyfika grup:
"Zagubiona młodzież" Dla młodych ludzi pogrążonych we własnych problemach - od zaburzeń nastroju, problemy w relacjach z bliskimi, trudności z akceptacją i zrozumieniem siebie, po konflikty z prawem i uzależnienia. Koszt uczestnictwa:

40zł
Czas spotkań:

1,5 h
     
Dla osób odchudzających się Jest to dobre miejsce dla osób które "wiecznie się odchudzają", chudną, tyją, innymi słowy od lat walczą ze zbędnymi kilogramami. Są już tym zmęczone, zawiedzione a nawet zrezygnowane... Koszt uczestnictwa:

50zł
Czas spotkań:

1,5 h
     
Dla bliskich osób przewlekle chorujących Grupa ma stanowić autentyczne wsparcie dla krewnych osób cierpiących na różnego rodzaju choroby somatyczne ale i psychiczne. Zachęcamy również do uczestnictwa osoby opiekujące się innymi i wspierające ich zawodowo. Koszt uczestnictwa:

50zł
Czas spotkań:

1,5 h
     

 

Osoby chętne i zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny. W razie wszelkich pytań również jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

Nowoczesny aparat ultra -sonograficzny
SSD 4000 PRO SOUND

 

 

 

 


Kompleksowe badania ultrasonograficzne

- Szyja
- Klatka piersiowa
- Jama brzuszna
- Moszna
- Kolor Doppler
- Echo serca

 

 


Pełny zestaw usług stomatologicznych:

- leczenie zachowawcze
- protetyka
- profilaktyka
- estetyka
- leczenie dzieci